Dětské zdravotní židle

Kvalitní zdravotní židle pro zdravá záda Vašich dětí. Dopřejte svým dětem kvalitní a pohodlné sezení u počítače nebo psacího stolu. Vyberte si z naší nabídky zdravotních dětských židlí.

2182.01
5000
DUORest Duorest MILKY Dětská židle s podpěrou pro nohy Více informací Novinka DUORest Duorest MILKY Dětská židle s podpěrou pro nohy Ergonomická zdravotní dětská židle s podporou pro nohy. 4 980 + Doprava zdarma!
DUORest Duorest MILKY Dětská židle Více informací Novinka DUORest Duorest MILKY Dětská židle Ergonomická zdravotní dětská židle 4 420 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle Open Art Junior Více informací Top Star Dětská židle Open Art Junior Nastavení výšky sedáku pomocí speciálního dětského pístu, který reaguje na váhu cca od 20 kg. Designový opěrák čalouněný prodyšnou síťovinou, který lze nastavit do výšky a hloubky pro lepší sezení. Komfortně tvarovaný sedák… 3 885 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle S'COOL NIKI Více informací Top Star Dětská židle S'COOL NIKI Vysoký výškově stavitelný čalouněný opěrák s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou, ze zadní strany krytý černým plastem, s pružinovým efektem a možností nastavení opěráku do výšky a hloubky. Pohodlný tvarovaný… 2 247 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle HIGH S'COOL Více informací Top Star Dětská židle HIGH S'COOL Vysoký výškově stavitelný čalouněný opěrák s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou, ze zadní strany krytý černým plastem, s pružinovým efektem a možností nastavení opěráku do výšky a hloubky. Pohodlný tvarovaný… 2 182 + Doprava zdarma!