Dětské židle

1634
7200
Top Star Kancelářská židle Sitness 15 Více informací Top Star Kancelářská židle Sitness 15 Židle vhodná pro dospělé i děti od výšky 150cm 7 130 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle Open Art Junior Více informací Top Star Dětská židle Open Art Junior Nastavení výšky sedáku pomocí speciálního dětského pístu, který reaguje na váhu cca od 20 kg. Designový opěrák čalouněný prodyšnou síťovinou, který lze nastavit do výšky a hloubky pro lepší sezení. Komfortně tvarovaný sedák… 3 885 + Doprava zdarma!
Alba CR Dětská židle Fuxo V-line Více informací Alba CR Dětská židle Fuxo V-line Rostoucí dětská židle vhodná pro malé i velké. Velmi pohodlné a zdravé sezení. Výborná ergonomie. Provedení v šedé barvě plastů. Pro větší děti je možnost přidání pevných područek. - hloubkově stavitelná hokejka – umožňuje… 3 618 + Doprava zdarma!
Alba CR Dětská židle Fuxo - S-line Více informací Alba CR Dětská židle Fuxo - S-line Rostoucí dětská židle vhodná pro malé i velké. Velmi pohodlné a zdravé sezení. Výborná ergonomie 3 618 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle S'COOL NIKI Více informací Top Star Dětská židle S'COOL NIKI Vysoký výškově stavitelný čalouněný opěrák s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou, ze zadní strany krytý černým plastem, s pružinovým efektem a možností nastavení opěráku do výšky a hloubky. Pohodlný tvarovaný… 2 247 + Doprava zdarma!
Top Star Dětská židle HIGH S'COOL Více informací Top Star Dětská židle HIGH S'COOL Vysoký výškově stavitelný čalouněný opěrák s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou, ze zadní strany krytý černým plastem, s pružinovým efektem a možností nastavení opěráku do výšky a hloubky. Pohodlný tvarovaný… 2 182 + Doprava zdarma!