Výškově stavitelné stoly

Výškově stavitelné stoly MOTION

"Stoly, u kterých záda nebolí!"

Kompletní nabídka kancelářských stavitelných stolů

Kancelářské stoly MOTION jsou elektricky výškově stavitelné. Tvar pracovní desky si můžete zvolit sami podle toho, jak Vám vyhovuje. Mechanismus stolů umožňuje nastavení správné výšky pracovní desky vůči Vaší výšce, což je nezbytnou podmínkou pro vaše správné sezení. Díky výřezům v pracovní desce dostanou vaše paže podporu, čímž se uleví trapézovým svalům a umožní se relaxace šíje. Správné sezení podstatně snižuje riziko přetížení páteře a z toho vyplývajících následných zdravotních obtíží. Sed je nepřirozenou polohou člověka. Kancelářské stoly MOTION Vám umožní pokračovat v práci i ve stoje. Paže zůstávají podepřené a oproti sezení dochází k protažení nohou. I v práci se  musíte cítit příjemně.

Zde Vám nabízíme nejprodávanější typy stolu MOTION. Celou nabídku stolů najdete na našem druhém eshopu xlzidle.cz.

  Nabídka kancelářských stavitelných stolů

Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 160 cm s paměťovým ovladačem Více informací  Na zakázku Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 160 cm s paměťovým ovladačem Výškově stavitelný stůl MOTION MS 3 1600 se standardním ovládáním 21 860 + Doprava zdarma!
Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 120 cm s paměťovým ovladačem Více informací  Na zakázku Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 120 cm s paměťovým ovladačem Výškově stavitelný kancelářský stůl MOTION MS 3M 1200 s paměťovým ovládáním 21 200 + Doprava zdarma!
Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 160 cm se standardním ovladačem Více informací  Na zakázku Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 160 cm se standardním ovladačem Výškově stavitelný stůl MOTION MS 3 1600 se standardním ovládáním 19 870 + Doprava zdarma!
Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 120 cm se standardním ovladačem Více informací  Na zakázku Office Pro Elektricky stavitelný stůl MOTION 120 cm se standardním ovladačem Výškově stavitelný stůl MOTION MS 3 1200 se standardním ovládáním 19 200 + Doprava zdarma!