Zdravotní židle pro ženy

I ženy si zaslouží pohodlné a kvalitní sezení! Dopřejte si pohodlné a zdravé sezení u Vás doma nebo v kanceláři. Vyberte si z naší nabídky zdravotních žídlí pro ženy.

Nejprodávanější v kategorii Zdravotní židle pro ženy

4274
23000
Asana Zdravotní židle MEDIC DENT Více informací  Na zakázku Asana Zdravotní židle MEDIC DENT Zdravotní židle pro zubní lékaře pro dlouhodobé sezení 22 930 + Doprava zdarma!
Spinergo SPINERGO OFFICE Více informací Spinergo SPINERGO OFFICE Zdravotní židle SPINERGO OFFICE vyniká výborným poměrem výkon/cena a je vhodná pro široké použití jak v kancelářích, tak v domácnostech. Tento model je velice oblíbený pro svoji všestrannost a univerzální použití. Od… 14 990
Spinergo SPINERGO MEDICAL Více informací Spinergo SPINERGO MEDICAL Zdravotní židle SPINERGO MEDICAL byla speciálně vyvinutá pro použití ve zdravotnictví. Zdravotnický personál má často potřebu naklonit se ke svým pacientům ze všech možných úhlů   přitom musí být zároveň mobilní a aktivní.… 12 480 + Doprava zdarma!
Top Star Kancelářská židle Sitness Lady Deluxe Více informací Top Star Kancelářská židle Sitness Lady Deluxe Elegantní kancelářská židle pro ženy 11 506 + Doprava zdarma!
Top Star Sitness 45 Více informací Top Star Sitness 45 Pohyb a relaxace v té nejlepší kvalitě. Sitness židle s patentovaným Body-Balance-Tec kloubem a novou výškově a hloubkově nastavitelnou opěrkou hlavy, která je potažena jemnou vlněnou tkaninou. Opěrák s prodyšnou síťovinou,… 8 990 + Doprava zdarma!
Top Star Kancelářská židle Sitness 15 Více informací Top Star Kancelářská židle Sitness 15 Židle vhodná pro dospělé i děti od výšky 150cm 7 130 + Doprava zdarma!
Top Star Kancelářská židle Sitness 40 Více informací Top Star Kancelářská židle Sitness 40 Fitness - orto-sedák s patentovaným body-balance-tec - kloubem pohyblivý ve třech směrech udržuje vaši páteř v rovnováze. Drží ji vždy ve správné pozici a procvičuje během sezení zádové svalstvo. Ergonomický opěrák k opoře… 5 905 + Doprava zdarma!
Top Star Kancelářská židle Sitness 10 Více informací Top Star Kancelářská židle Sitness 10 Má ergonomicky tvarovaný opěrák s integrovanou oporou bederních obratlů. Plynulé nastavení sklonu opěradla umožňuje pernamentkontaktní mechanismus. Sedák je vybaven patentovaným Body-Balance-Tec kloubem pro dynamické sezení.… 5 714 + Doprava zdarma!
Alba CR Active Stool taburet Více informací Alba CR Active Stool taburet Aktivní židle - taburet pro zdravé sezení 5 200 + Doprava zdarma!
Antares Taburet DINKY Více informací Antares Taburet DINKY Balanční taburet DINKY pro zdravé a aktivní sezení s možností otáčení a nastavení výšky na plynovém pístu v rozmezí 48,5 - 63cm. 5 133
Top Star Aktivní židle Sitness Halfball Více informací Top Star Aktivní židle Sitness Halfball Aktivní židle, která imituje sezení na balónu 4 340 + Doprava zdarma!
Top Star Fitness bobek Sitness 20 Více informací Top Star Fitness bobek Sitness 20 Balanční fitness bobek pro zdravé sezení u počítače 4 274 + Doprava zdarma!